şehirler arası oto çekici

Şehirler Arası Oto Çekici

Yıllardır Pendik’de ve Şehirlerarasında araç taşıma, oto kurtarıcı hizmeti veren Pendik Oto Çekici  7-24 güçlü ve tecrübeli ekibiyle işinin en iyisini yapan oto kurtarma firmasıdır.

Firmamız Oto Kurtarıcı Çekici Araç Çekme işleri için İstanbul'un heryerinde bulunan araçlarımız müşterilerimizin araması esnasında çok çabuk bir şekilde istenilen yere vakit kaybetmeden ulaşmasını sağlamaktadır. Firmamız çalışanları işlerinin en iyisini yapan ekip arkadaşlarından oluşmaktadır.

Firmamız insanların yolda kalmış olmasını bazı oto kurtarma firmaları gibi ganimet ve fırsat arayışında olmadan vicdani fiyat uygulaması başlıca ilkemizdir. Firmamız bu ilke ve prensiblerinden asla ödün vermemektedir. Biz önce kendini ylda kalmış düşüncesiyle hareket eden bir yapıya sahibiz. Bizlerden fiyat alarak diğer firmalarla karşılaştırın sonunda farkı görmüş olacaksınız.

Fimamızda çalışan ekip arkadaşlarımız aracınız nerde kaldıysa en kısa zamanda sizlerin yanında hızlı bir şekilde gelip arabanızı kurtarıyoruz. Bizleri aradığınız takdirde İstanbul'un  neresinde olursanız olun acil ve hızlı bir şekilde geliyoruz güvenli ve kaliteli çekici hizmeti vermiş oluyoruz.
Yolda kalmış aracınızı arızasına göre öncelikle en yakın servise yada tamirciye götürülmesi sizlerin isteği ile yapılır. Şehirler arasında kalan vatandaşlarımızada bilgi doğrultusunda gıda, su ve diğer ihtiyaçlarınıda karşılamak başlıca insani görevimizdir.